Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Nákoleník Dream Pilot Magic

Kód: 21765
23 hodnocení
880 Kč 727,30 Kč bez DPH 880 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)

LETECKÝ NÁKOLENÍK PRO IPHONE, IPAD, JAKÝKOLI ANDROID SMARTPHONE, TABLET

Dream Pilot Magic je univerzální nákoleník kompatibilní se všem zařízeními. Nemusíte vůbec řešit, jestli máte po ruce zrovna iPhone nebo iPad či telefon nebo tablet s Androidem. Nezáleží totiž vůbec na jejich datu výroby ani na jejich velikosti! Dream Pilot Magic bude poslední nákoleník, který budete potřebovat. Náš nákoleník je vhodný pro všechny piloty v oblasti všeobecného letectví, včetně ultralightů nebo experimentálních letadel. Netahejte do cockpitu už nepřehledné papíry. Prostě popadněte své oblíbené mobilní zařízení a připevněte si ho k noze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

S nákoleníkem Dream Pilot Magic vám nebude ovládání telefonu ani tabletu v cockpitu dělat žádný problém. Vaše zařízení bude vždy přístupné na noze, a to i při nejnáročnějších částech vašeho letu.

FUNGUJE S KAŽDÝM ZAŘÍZENÍM

Díky našemu jedinečnému designu je nákoleník skutečně univerzální. Je úplně jedno, jestli máte chytrý telefon Android nebo iPhone – s nebo bez MagSafu – náš nákoleník bude vždy fungovat perfektně bez ohledu na velikost nebo datum výroby telefonu. Plně kompatibilní jsou samozřejmě i všechny tablety a iPady.

SILNÉ MAGNETY

Náš letecký držák používá v porovnání s běžnými telefonními držáky větší a silnější magnety. Hravě tak udrží vaše zařízení i při turbulencích. Zařízení s MagSafe můžete připevnit přímo. V balení však pro ostatní zařízení najdete kovové destičky různých velikostí a tvarů.

MĚKKÁ ELASTICKÁ PÁSKA

Měkká a elastická páska na suchý zip je odolná a dostatečně dlouhá pro všechny vaše potřeby. Vaše zařízení tak zůstane bezpečně na svém místě i při těch nejdelších letech.

SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ I UVOLNĚNÍ

S nákoleníkem můžete mít obrazovku na výšku i na šířku. Zároveň ho můžete velmi snadno připevnit i uvolnit. Nic vám tedy nebrání si rychle udělat během letu pár fotek a vrátit zařízení zpět na držák.

PŘENOSNÝ

Nákoleník Dream Pilot Magic se snadno schová i ve vaší kapse. Vlastnost, která se obzvláště hodí, když si letadlo půjčujete a nemůžete si nechat věci v letadle!

VYROBEN V EVROPĚ

Náš nákoleník se vyrábí v České republice s pomocí nejnovější technologie 3D tisku. Máte tak jistotu, že je produkt vyroben z kvalitních materiálů a bude mít dlouho životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro piloty
Potřeby pro piloty: Nákoleník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: