Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Garmin D2 Air

Kód: 17549
Neohodnoceno
Značka: GARMIN
13 500 Kč 11 157 Kč bez DPH 13 500 Kč / 1 ks
Objednáno

Chytré multisportovní GPS hodinky s leteckými funkcemi a mapami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin D2 Air - elegantní GPS hodinky pro piloty, na sport i do společnosti.


S odolným sklem Corning® Gorilla® Glass 3, lunetou z nerezové oceli řemínkem z prvotřídní černé kůže a doplňkovým silikonovým řemínkem můžete hodinky nosit všude – do tělocvičny, do kanceláře i během dalšího letu. Oproti běžným Garmin hodinkám se odlišují technologií použitého displeje. Garmin D2 Air používá vysoce jasný AMOLED dotykový displej s vysokým rozlišením, zatímco většina ostatních Garmin hodinek používá technologii transflektivních displejů. Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých technologií?

 • Translektivní displeje mají výhodu v nízké spotřebě energie a současně ve skvělé čitelnosti na přímém slunečním světle. Dopadající sluneční světlo displej v podstatě podsvětluje. Transflektivní displeje jsou na hodinkách neustále viditelné, hodinky nezhasínají. Tyto mají ale nižší rozlišení a zobrazený obraz je oproti AMOLED displejům hrubší. Hodinky s transflektívním displejem nabízejí delší výdrž baterie na 1 nabití.
 • AMOLED displeje jsou energeticky náročnější než transflektivní displeje, ale mívají vyšší rozlišení. Obraz displeje je hladší a současně výrazně jasnější, AMOLED displej má oproti transflektívímu displeji výrazný jas, avšak ne tak dobrou čitelnost na přímém slunečním světle. Z důvodu vyšší spotřeby bývají AMOLED displeje obvykle zhasnuté a rozsvícejí se v okamžiku, kdy se na displej chcete podívat nebo když se na displeji zobrazí zpráva z mobilního telefonu (U Garmin VENU hodinek lze však nastavit i nepřetržité svícení). Zhasínání displeje se používá pro docílení delší výdrže.

 • Barevný AMOLED displej s úhlopříčkou 1,2".
 • Všestranné sportovní a volnočasové využití.
 • Bezdrátové připojení: WiFi, ANT+, Bluetooth.
 • Velmi nízká hmotnosth.
 • Výdrž až 20 hodit v GPS režimu nebo až 6 hodin GPS + poslech hudby.
 • Výdrž baterie až 5 dní v režimu chytrých hodinek.
 • Automatické záznamy letů a bezdrátová synchronizace s účtem flyGarmin.com.
 • Navigace na nejbližší letiště, včetně informací o přistávacích drahách.
 • Pulzní oxymetr při letech ve vysokých hladinách.
 • Vodotěsné provedení do 5 ATM.
 • hero
  sport

  ZÁZNAMNÍK LETU - Automaticky spustí záznam letu při vzletu a automaticky přenáší datum, celkovou dobu letu a údaje o trati do vašeho účtu flyGarmin.com.


  INFORMACE O LETIŠTI - Podívejte se na orientaci dráhového systému (včetně údajů o větru), délky drah a letištní frekvence, když se blížíte k cílovému letišti.


  ILS INDIKÁTOR - Využijte při letu na cílové letiště ILS indikátor a kontrolujte, zda se nacházíte vpravo nebo vlevo od sestupové osy.


  KONEKTIVITA GARMIN PILOT™ - Přeneste si své letové plány z aplikace Garmin Pilot3 do hodinek D2 Air a zkontrolujte si seznam trasových bodů.


  NAVIGACE PŘÍMO NA BOD - Navigujte přímo na místo nebo trasový bod z celosvětové letecké databáze. Nebo zvolte funkci Nejbližší a aktivujte trasu na nejbližší letiště.


  sportAPLIKACE PRO SPORT - Hodinky Garmin D2 Air jsou víceúčelové hodinky, které umožňují měření následujících aktivit: Běh, Krytá dráha, Běžecký pás, Kolo, Kolo uvnitř, Chůze, Chůze uvnitř Lyže, Snowbord, Běžky, Plavání v bazénu, SUP (Stand Up Paddle Board), Veslování, Veslování uvnitř, Pilates, Jóga, Stepper, Vystoupaná patra, Eliptický trenažér, Kardio, Síla, Golf, Navigovat, Dýchání, Jiné (umožňuje vytvoření uživatelské aktivity). Hodinky je možné dále rozšiřovat o aplikace třetích stran, např. InLine bruslení, Jezdectví a podobně.

  tepovkaMĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ - Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Vyhodnocením takto naměřených dat získáte hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele BODY BATTERY, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

  aktivity monitorMONITOR DENNÍ AKTIVITY - Vedle <abbr title="" data-toggle="popover" data-content="<p>Porovnání dostupných snímačů tepu:</p> <div align="center"> <table class="LightShading-Accent12" border="1" cellspacing="0" cellpadding="0" align="left"> <tbody> <tr> <td valign="top" ></td> <td align="center" valign="middle"> <p><img title="HRM Standard" src="https://www.garmin.cz/files/aktualne/produkty/hrm-tri-swim/hrm-standard.jpg" alt="HRM Standard" width="127" height="50" /></p></td> <td align="center" valign="top" > <p><img title="HRM Premium" src="https://www.garmin.cz/files/aktualne/produkty/hrm-tri-swim/hrm-premium.jpg" alt="HRM Premium" width="126" height="50" /></p></td> <td align="center" valign="top" > <p><img title="HRM Run" src="https://www.garmin.cz/files/aktualne/produkty/hrm-tri-swim/hrm-run.jpg" alt="HRM Run" width="125" height="46" /></p></td> <td align="center" valign="top" > <p><img title="HRM Tri" src="https://www.garmin.cz/files/aktualne/produkty/hrm-tri-swim/hrm-tri.jpg" alt="HRM Tri" width="130" height="42" /></p></td> <td align="center" valign="top" > <p><img title="HRM Swim" src="https://www.garmin.cz/files/aktualne/produkty/hrm-tri-swim/hrm-swim.jpg" alt="HRM Swim" width="110" height="42" /></p></td> </tr>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: