Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Potahové plátno Ceconite Light-2; Ceconite Fabric Uncertified Lite POTAHOVÉ PLÁTNO CECONITE

Kód: 224
Neohodnoceno
528 Kč 436,40 Kč bez DPH 528 Kč / 1 m
Skladem (9,54 bm)

Ceconite je vyráběn na bázi speciálních polyesterových materiálů.Ceconite je pevnější než bavlna třídy A,má delší životnost a odolnost.Typ plátna C101 a C102 mají certifikát (FAA) TSO C15d.Třetí model Light-2 je necertifikován(je vhodný jako ochranný potah překližky a pro UL letouny). Model: Light-2 šíře 180cm váha 65.5g/m2,

Cena je za 1 bm.

Manual Ceconite

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ceconite je vyráběn na bázi speciálních polyesterových materiálů.Ceconite je pevnější než bavlna třídy A,má delší životnost a odolnost.

Tkanina Ceconite byla představena před více než 40 lety a je jednou z nejznámějších syntetických leteckých tkanin. V současné době jsou k dispozici tři různé druhy

Ceconite 101 (originál) má stejnou hmotnost jako bavlna TSO-C15 (3,5 oz na čtvereční yard), ale je mnohem pevnější a odolnější. Šířka 70".

Ceconite 102 je jemná vazba (3,16 oz na čtvereční yard) s pevnostními vlastnostmi o něco vyššími než u bavlny třídy A. Nyní je považována za standardní náhradu třídy A tam, kde je důležitý hladký povrch a úspora hmotnosti. Šířka 70".

Lehká tkanina Ceconite je k dispozici jako neschválená tkanina vhodná pro použití na mikrolitech a kluzácích. (1,87 unce na čtvereční yard). Šířka 70".

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Co je Ceconite?
Ceconite je název rodiny výrobků pro potahování letadel, které jsou založeny na velmi speciální polyesterové tkanině, jež se stala hlavním průmyslovým standardem.

Co je na materiálu Ceconite tak zvláštního?
Stručně řečeno...
Je pevnější než bavlna nebo len třídy A.
Je mnohem odolnější než oba tyto materiály
lépe a déle odolává povětrnostním vlivům
Snadněji se používá a opravuje
Smršťování je předvídatelné a opakovatelné.

Ceconite 101 - 3,7 oz na čtvereční yard. Pro použití v nejextrémnějších provozních podmínkách. Nejodolnější proti propíchnutí ze všech našich typů. Určeno pro zemědělská letadla, warbirdy nebo letadla, která operují v pustinách mimo neupravené pásy. Splňuje normu TSO C-15d.
Ceconite 102 - 2,7 oz na čtvereční yard. Pro použití na většině letadel. Dobrá náhrada za bavlnu třídy A. Vhodný pro všechna letadla s látkovým potahem, která nejsou provozována v extrémních podmínkách. Splňuje požadavky TSO C-15d.
Ceconite Light - 1,7 oz na čtvereční yard. Naše lehká tkanina se doporučuje pro potah překližkových povrchů na všech letadlech a všech ultralehkých letadlech, která nejsou certifikována. Tato tkanina nebude opatřena razítkem. Není schválena pro certifikovaná letadla.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Doplňkové parametry

Kategorie: Potahové materialy, laky, lepidla
Potřeby pro letadla: stavební materiál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: