Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Paraglidingová náhlavní souprava s tlačítkem PTT

Kód: 23491
Neohodnoceno
Značka: MicroAvionics
2 192,50 Kč 1 812 Kč bez DPH 2 192,50 Kč / 1 ks
Na objednávku (1 sada)

Paraglidingová náhlavní souprava s tlačítkem PTT, Naše náhlavní souprava pro paragliding obsahuje řadu pečlivě navržených komponentů, které zlepšují váš zážitek z létání. Lehký napínací vinutý rádiový kabel poskytuje optimální flexibilitu a je zakončen oddělitelným konektorem ve výšce ramen pro větší pohodlí. S tímto nastavením můžete snadno připojit a odpojit náhlavní soupravu, kdykoli budete potřebovat.

 Pro vysílačky Icom/Alinco a Kenwood/Beofeng

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš flexibilní mikrofonní výložník, navržený s maximální přesností, je vybaven speciálně vybraným mikrofonem s potlačením hluku. To zajišťuje křišťálově čistou komunikaci a zároveň minimalizuje hluk na pozadí, což vám umožní soustředit se na let bez jakéhokoli rozptylování. Rameno lze snadno připevnit k přilbě pomocí dodávané lepicí podložky, která poskytuje bezpečné a spolehlivé spojení. Případně můžete využít možnost suchého zipu a připevnit výložník mikrofonu k vycpávce uší pro větší flexibilitu.

Pro zajištění výjimečné kvality zvuku je naše náhlavní souprava pro paragliding vybavena tenkým a nízkoprofilovým zvukovým reproduktorem. Tento reproduktor lze bez námahy zajistit na místě pomocí suchého zipu a zajistit tak optimální přenos zvuku přímo do vašich uší. Pro větší pohodlí máte také možnost zastrčit reproduktor do ušního polstrování helmy a zajistit tak bezproblémovou integraci s vaším vybavením.

Chápeme důležitost intuitivního ovládání během letu. Proto je naše náhlavní souprava dodávána s malým nízkoprofilovým přepínačem push-to-talk (PTT) pro montáž na prst. Pomocí dodaného pásku na suchý zip můžete spínač snadno připevnit k prstu pro rychlý a snadný přístup. Přepínač je navržen s hmatovým cvaknutím, které poskytuje uklidňující zpětnou vazbu při každém stisknutí a zajišťuje, že víte, kdy bylo tlačítko aktivováno.

MicroAvionics si vybudovala silnou reputaci jako značka pro jasnou komunikaci v leteckém průmyslu. Naše náhlavní souprava pro paragliding ztělesňuje náš závazek k dokonalosti a poskytuje vám bezkonkurenční čistotu zvuku, pohodlí a odolnost. Ať už jste zkušený paraglidista nebo začátečník, naše náhlavní souprava pozvedne váš zážitek z létání do nových výšin.

Doplňkové parametry

Kategorie: MicroAvionics
Potřeby pro piloty: Náhlavní soupravy, MPG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: