Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

AEROSHELL AVIATION OIL 15W-50 MULTIGRADE

Kód: 1949
Neohodnoceno
Značka: AEROSHELL
330 Kč 272,70 Kč bez DPH 348,80 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Aeroshell Oil W 15 W 50 je prvotřídní polosyntetický vícestupňový bezpopelnatý disperzní olej vyvinutý speciálně pro letecké pístové motory. AeroShell Oil W 15 W 50 je speciální směs vysoce kvalitního minerálního oleje a syntetických uhlovodíků s pokročilým balíčkem aditiv, která byla speciálně vyvinuta pro vícestupňové aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aeroshell Oil W 15 W 50 je prvotřídní polosyntetický vícestupňový bezpopelnatý disperzní olej vyvinutý speciálně pro letecké pístové motory. AeroShell Oil W 15 W 50 je speciální směs vysoce kvalitního minerálního oleje a syntetických uhlovodíků s pokročilým balíčkem aditiv, která byla speciálně vyvinuta pro vícestupňové aplikace.

Kombinace nekovových aditiv proti opotřebení a vybraných minerálních a syntetických základových olejů s vysokým viskozitním indexem zajišťuje výjimečnou stabilitu, disperzitu a protipěnivost. Vyspělý balíček aditiv v oleji AeroShell W 15 W 50 poskytuje vynikající ochranu motorům pracujícím při extrémních okolních teplotách. Bezpopelnatý balíček přísad proti opotřebení poskytuje výjimečnou ochranu proti opotřebení vačkových hřídelí a zdvihátek a dalších opotřebitelných povrchů.

AeroShell 15W50 se stal velmi oblíbeným mezi výrobci motorů i provozovateli. Aby bylo možné vyhovět těm motorům Lycoming, které potřebují lepší únosnost, bylo do složení začleněno aditivum proti opotřebení Lycoming LW 16702, čímž se eliminuje nutnost přidávání dalších aditiv.
Specifikace

Avco Lycoming 301F (servisní bulletin 1014J a revize, 446C a 471)
Teledyne Continental MHS-24B (servisní bulletin M81-11 a revize)
Pratt & Whitney Všechny radiální motory (servisní bulletin 1183 revize R)
Směrnice FAA o letové způsobilosti 80-04-03

Výhody

Podporuje čistotu motoru. Polymerní aditivum netvořící popel bylo vyvinuto, aby pomohlo eliminovat škodlivé usazeniny ve spalovacím prostoru, které vznikají při běžném provozu.
Multigrade Performance umožňuje lepší provoz motoru při extrémních teplotách.
Vynikající nízkoteplotní vlastnosti umožňují snadnější startování za chladného počasí a rychlé mazání součástí motoru.
Snižuje spotřebu oleje v některých případech až o 50 % a odolává zahušťování při nízkých teplotách.
Chrání před ucpáváním chladiče oleje.
Funkce oleje pro celou sezónu, protože není třeba měnit zimní/letní třídu v závislosti na okolních teplotách.
Použité polosyntetické základové oleje s vysokým viskozitním indexem si zachovávají svou viskozitu a pomáhají účinněji chránit součásti motoru při vysokém smykovém namáhání, které motor na maziva vyvíjí.
Zajišťuje kompatibilitu s ostatními schválenými oleji pro pístové motory letadel. Vzhledem k tomu, že olej AeroShell Oil W 15W-50 je plně schválen podle normy SAE J-1899 a je uveden na příslušném seznamu kvalifikovaných výrobků (QPL), nejsou při přechodu z podobně schválených olejů pro letecké motory nutná žádná propracovaná opatření, pokud jsou tyto oleje kvalifikovanými výrobky.
Snižuje spotřebu paliva až o 5 % oproti běžným motorovým olejům.

Doplňkové parametry

Kategorie: AEROSHELL oleje
Potřeby pro letadla: Maziva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: