Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Učebnice přístrojového létání

Kód: 13983
7 hodnocení
499 Kč 499 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)

Viktor Soukup

učebnice pro letadla s pevným i rotačním křídlem

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro neopadající zájem ze strany letecké i neletecké veřejnosti vyšlo v pořadí již druhé, aktualizované vydání Učebnice přístrojového létání pro letadla s pevným i rotačním křídlem

„Jde o první učebnici svého druhu, která pilotům letounů a vrtulníků popisuje metody a postupy přístrojového létání v českém jazyce,“ říká její autor, který působí jako instruktor zejména přístrojového létání a vedoucí výcviku. V rámci zatím prvního vydání vyšlo 300 výtisků.

„Publikace osvětluje problematiku přístrojového létání a poskytuje ucelenou příručku, popisující metody a postupy pro zvládnutí letů a výcviku podle pravidel pro let podle přístrojů. Věříme, že usnadní každodenní práci instruktorům a schváleným organizacím, tedy například školám, které poskytují výcvik IR. A snad bude také motivovat přímo piloty k dalšímu vzdělávání, popřípadě k osvěžení si už kdysi naučeného. V neposlední řadě doufáme, že může poskytnout srozumitelný náhled do této problematiky i širší neletecké veřejnosti, tedy čtenářům nejen z řad aktivních pilotů,“ dodává pan Soukup.

.

„Již první vydání se ve školách osvědčilo jako užitečná pomůcka, která pilotům letounů a vrtulníků popisuje metody a postupy přístrojového létání v českém jazyce,“ říká její autor, který ve zmíněné letecké škole působí jako instruktor zejména přístrojového létání a vedoucí výcviku. V rámci druhého vydání vyšlo 400 výtisků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odborná letecká literatura
Potřeby pro piloty: Odborná literatura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: