Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Sada nanokosmetiky na letadlo Ceramic

Kód: 6782
Neohodnoceno
Značka: PIKATEC
2 990 Kč 2 471,10 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný štít na povrchu, na který jsou naneseny. Na výběr máte přípravek na ochranu laku letadla, krytu kabiny nebo vrtule. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například trávu, hmyz, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Speciálně v  zimním období oceníte přínos politur PIKATEC na krytu kabiny, křídlech a jiné, díky nimž se námraza  buď nevytvoří vůbec nebo výrazně méně. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný štít na povrchu, na který jsou naneseny. Na výběr máte přípravek na ochranu laku letadla, krytu kabiny nebo vrtule. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například trávu, hmyz, prach, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Speciálně v  zimním období oceníte přínos politur PIKATEC na krytu kabiny, křídlech a jiné, díky nimž se námraza  buď nevytvoří vůbec nebo výrazně méně. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci.

U produktů řady Car se nám povedla zvýšit tvrdost (až o 20%), odpudivost vody (kontaktní úhlel je nově přes 110°) a významně vzrostla i odolnost proti mastnotám. U čisticích prostředku se podařilo zlepšit jejich čistící vlastnosti

Ceramic Protect Armour (ochrana na trupu letadla) – nová superhydrofobní aditivace zlepšující odpudivost vody, významně lepší odpudivost mastnot, asi o 20% větší tvrdost, řada Diamond má lepší přilnavost.  Odstranění původních problémů se ztuhnutím politur (vyjma případů nevhodného skladování).

Ceramic Protect Glass (kabin) – zcela nová chemická konstrukce, kdy se povedlo překročit kontaktní úhel odpudivosti vody přes hranici 110°. Výrazně lepší přilnavost, vynikající rezistence proti tvorbě vodního kamene a usazenin. Řada Diamond má ještě lepší přilnavost i jemnost.

Ceramic Clear Glass (čistič a odmašťovač skel) – lepší odmašťovací účinky a odstranění mastných nečistot.

Doplňková informace k aditivaci

Stavba nové šarže produktů PIKATEC byla významně vylepšena, aby nedocházelo k tuhnutí politur a vytěkání rozpouštědel. Je však stále nutno předcházet nevhodnému skladování při vysokých teplotách, či špatného uzavření uzávěrů apod.

Aplikace politur Pikatec je velmi jednoduchá, avšak zaznamenali jsme u některých klientů respekt ze slova „nanotechnologie“ a následné obavy z aplikace.

Není třeba se obávat, poněvadž složitost je úplně stejná, jako například u voskování povrchu. Jednoduše vyčistíte – nanesete – rozleštíte a počkáte 12 hodin. Nakonec po dvou dnech zhruba opláchnete či otřete povrch za účelem „nastartování“ hydrofobního (odperlovacího) efektu.

Chceme ale, aby všichni pochopili princip nanokosmetiky a víme, že většina to neřeší, ale najdou se velmi pečliví lidé se smyslem pro detail, kteří se přesvědčí pouze, když porozumí tomu, jak to funguje. Proto se v tomto článku snažíme zevrubně popsat všechny detaily, se kterými se můžete setkat právě při aplikaci a vysvětlit jak a co nejlépe realizovat. Následující obsah vás navede k dané problematice u toho, kterého materiálu, nebo si jednoduše přečtěte celý článek a staňte se tak trochu „odborníky“ na problematiku nanotechnologií J.

Tato pasáž se věnuje tipům, jak připravit povrchy, jak správně aplikovat kosmetiku Pikatec, čeho se vyvarovat a co od ochrany očekávat. Tuto pasáž budeme čas od času doplňovat o nové poznatky, a tudíž pro jednoduchost budeme označovat číselnou řadou stejně, jako u software počítačů.

Balení obsahuje:

2 ks CA- Ochrana lakovaných částí
1 ks CPG Ochrana skla
1 ks CG Čistič skel a odmašťovač
1 ks Aplikační hadříky
1 ks Leštící hadřík
1 ks Leštící hadřík polykarbonát

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: