Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Glance EFIS 105 Basic

Kód: 9867
Novinka
1 hodnocení
38 720 Kč 32 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

GLANCE EFIS 105 (5.7 ") je jednoduchý a intuitivní MFD. V pravý čas získáte pouze správné informace. Čisté a jednoduché rozhraní je ideální pro každého pilota od rekreačních pilotů až po profesionální letecké závodníky.

V ceně je:

GPS anténa, konektory a možnost připojení ROTAX 912

Lze dokoupit

jednotku AHRS (horizont), Autopilot, Navigace a jiné připojení pro motory(  Jabiru, Lycoming......)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Modul GPS / GLONASS je součástí dodávky. Můžete si vytvořit letové plány, monitorovat letové zóny, letiště, přistávací dráhy apod. Mějte na paměti, že jednotka nemá žádné pohyblivé mapy. Pohyblivé mapy jsou k dispozici v  EFIS 7 "a 10".

Základní systém monitorování motoru pro Rotax 912 je součástí dodávky. Pro větší motory (například Lycoming, Continental, Jabiru, MWFly apod.) Je třeba použít náš modul EMS. S modulem budete mít v systému EFIS třetí obrazovku, která vizualizuje všechny parametry motoru.
Klíčové vlastnosti
Obrazovka 5,7 "
Glance EFIS má 5,7 "jasnou obrazovku. Velikost je ideální pro malá letadla. Obvykle je poměrně obtížné instalovat větší obrazovku v předním panelu.
Přímý a nepřímý ukazatel polohy
Indikátor polohy může pracovat jak v přímé, tak i nepřímé indikaci. Přísné testy prováděné po mnoho let ukázaly, že nepřímá indikace je mnohem bezpečnější než přímá indikace.


Adaptivní indikátory
Prvky rozhraní se na obrazovce zobrazují zeleně, pokud sledované parametry nepřekročily předem stanovené limity. Pokud je parametr mimo limit, odpovídající indikátor začne svítit červeně. To umožňuje číst indikátory rychleji než obvykle.


Spolehlivá navigace
Glance EFIS má velmi spolehlivý navigační systém s celosvětovou leteckou navigační databází. Můžete jej aktualizovat každých 28 dní (potřebné předplatné je 200 dolarů) nebo každoročně zdarma.

Žádné externí chlazení
Není potřeba žádné další aktivní chlazení.
Robustní konstrukce
Jednotka je lehká, přesto je pevná a robustní konstrukce, je kompaktní a má velmi atraktivní vzhled!
Lehká instalace
EFIS je velmi snadné nainstalovat. Stačí se podívat na instalační příručku.


Monitorování motoru
EFIS je přizpůsoben motoru Rotax. U motorů, které nejsou motorem Rotax, musíte objednat další externí modul monitorování motoru. Pomáhá vám sledovat otáčky, teplotu oleje, tlak oleje, všechny (až 9) CHT, všechny (až 9) EGT. Navíc můžete sledovat MAT, OAT, hladinu paliva, průtok paliva, tlak paliva, napětí, proud, atd.

 

Monitorovací systém motoru může pracovat s jedním nebo dvěma motory. V případě instalace s více motory budete potřebovat 2 externí moduly pro monitorování motoru. Systém EFIS detekuje 2 moduly a správně zobrazí parametry motoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: