Adresa prodejny, Za poštou 10, Praha 10, telefony: +420603818814, +420605214677,+420274822917

Časopis Pilot LAA ČR č.3 Letecký měsíčník

Kód: 12474
Neohodnoceno
52 Kč 47,30 Kč bez DPH
Vyprodáno

Pilot je měsíčník a informační bulletin o létání na všem, co spadá pod široký pojem "sportovní létající zařízení" a také o lidech a věcech s tím souvisejících. Již více než 25 let je součástí života Asociace a jejích členů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíčník Pilot je časopis o létání na ultralehkých letadlech a větroních, vírnících, vrtulnících, paramotorech a závěsných a padákových kluzácích.

Vznikl z informačního Bulletinu LAA ČR před více než dvaceti lety. Jeho součástí je i nadále bulletin v rozsahu 4-12 stran, který slouží k šíření důležitých a závazných informací Správy LAA svým členům.

V Pilotu najdete 40 až 48 barevných stránek zajímavostí a reportáží zaměřených na všechny odbornosti sdružené pod LAA ČR (ultralehké létání, paragliding, závěsné létání a paramotory).

Díky odborným článkům hraje časopis nezanedbatelnou úlohu při vzdělávání a informovanosti pilotů a příznivců létání.

Členům LAA je časopis distribuován zdarma a zdarma je pro členy i nekomerční inzerce.

Firmám využívajícím plošnou inzerci nabízí časopis jistotu oslovení cílové skupiny pilotů a fanoušků různorodých forem létání za velice rozumné ceny. Časopis je distribuován VŠEM členům Letecké amatérské asociace přímo na jejich adresy, obesílány jsou také nejvýznamnější orgány státní správy i významné podnikatelské subjekty. Náklad časopisu se pohybuje mezi 7 000 a 7 800 výtisky každý měsíc.

 

Kvalita, pestrost, úzká specializace a velké množství čtenářů – to jsou největší přednosti časopisu Pilot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: