Kategorie / SLUCHÁTKA A INTERCOMY - LIGHTSPEED
Zulu 3
Zulu 3

Číslo produktu: 3632
Cena bez DPH: 18 925,00 Kč
Cena s DPH: 22 900,00 Kč

Počet kusů
Funkce

Stejně jako Zulu 2, které přišely před nima, jsou Zulu 3 vybavena pokročilými funkcemi:

Vyrobeno pro uši - Zulu 3 má zúžené ušní těsnění, které vytváří přirozenější tvar a poskytuje o 20% větší plochu než přední konkurenti, čímž je dosaženo lepšího utěsnění brýlových rámů a pohodlnějšího rozložení bočního tlaku. Větší dutiny šálku poskytují o 50% větší prostor pro vaše uši, což umožňuje, aby celé ucho pohodlně zapadalo dovnitř, což zabraňuje tomu, aby se bolest způsobená ucpávkami tlačila na okraj ucha.

Vhodná pro hlavy a kokpity - Zulu 3 má nízkoprofilovou čelenku z nerezové oceli, která sleduje křivku hlavy pro pohodlnější rozložení hmotnosti a bočního tlaku, vážící pouhých 14,6 uncí (včetně ucpávek a mikrofonu).

Postaveno na dlouhou trať - vyrobeno téměř výhradně z nerezavějící oceli a hořčíku - s robustními kabely postavenými kolem jádra Kevlar - Zulu 3 je postaven tak, aby vydržel nejtvrdší létající prostředí.

Vychutnejte si tichý čas s pokročilým potlačením šumu - Zulu 3 přináší vynikající hlučnost (ANR), konzistenci a výkon v hlubokém, širokém rozsahu nízkofrekvenčního šumu. Uhlíkové šálky jsou vynikající při blokování vysokofrekvenčního šumu.

Vychutnejte si křišťálově čisté koncerty a koncerty - Mikrofon Dual Aperture Disc ™ poskytuje větší rušení šumu pro jasnější a srozumitelnější komunikaci. Exkluzivní, uživatelsky nastavitelný zesilovač mikrofonu pomáhá vyvážit hlasité a měkké hlasy v prostředí s více sluchátky. Funkce Front Row Center ™ (FRC) a technologie stereo cross-feed poskytují ostrý, bohatý zvuk a neporovnatelnou hudební věrnost.

Zaznamenejte komunikaci s FlightLink - Zajistěte a načtěte příchozí a odchozí komunikaci s bezplatnou aplikací pro nahrávání FlightLink pro Apple® iPad® a iPhone® prostřednictvím dodávaného kabelu. K dispozici pouze u sluchátek Lightspeed.

Připojte se pomocí technologie Bluetooth® nebo kabelu - Vychutnejte si vynikající jasnost hovorů, věrnost hudby a bezdrátový přístup k důležitým zvukovým výstrahám z aplikací v oblasti letectví na mobilních zařízeních. Pomocný vstup integrovaného ovládacího panelu nabízí další možnost připojení mobilního telefonu, hudebního přehrávače nebo jiného audio zařízení přímo k headsetu.

Uložení baterií pomocí funkce Auto Shutoff ™ - Vlastní funkce Auto Shutoff od společnosti Lightspeed šetří životnost baterie tím, že automaticky vypne napájení headsetu, když jej nepoužíváte.

Hudba do systému ATC s přístrojem ComPriority ™ - nikdy nezmeškáte důležitou radiovou komunikaci s patentovanou technologií ComPriority, která automaticky snižuje hlasitost jakéhokoliv pomocného zařízení během rádiových nebo interkomových přenosů. Funkce soft mutu přináší hudbu přirozeným způsobem pro snadný poslech.7 letá omezená záruka - nejlepší v leteckém průmyslu.

Dostupné konfigurace:

Dual GA baterie; Rovný horní kabel
LEMO; Rovný horní kabel
U-174 baterie; Rovný horní kabel

Obsahuje - pouzdro na přenos, mobilní hudební kabely, dvě baterie AA,